Zamówiony towar pakujemy niezwłocznie po otrzymaniu przelewu lub deklaracji płatności przy odbiorze. W przypadku kuriera DHL lub Paczkomatów towar wysyłamy do godziny 12:00, jeśli przelew do nas nie dotarł lub nie zdążyliśmy go zapakować, jest on wysyłany następnego dnia. Status przesyłki zmieniamy na wysłany w momencie wydrukowania listu przewozowego (Kurier DHL) lub umieszczenia przesyłki w Paczkomacie. Wtedy też przewoźnik informuje mailowo bądź smsem o nadaniu przesyłki i podaje numer paczki. 

Paczki wysłane kurierem DHL dostarczane są na drugi dzień roboczy, w przypadku przesyłek paletowych niestandardowych takich jak kabiny, wanny, drzwi itp. dostarczane są do dwóch dni roboczych.

Istnieje możliwość wyboru dostawy kurierem DHL w sobotę lub w godzinach popołudniowych (po 16:00), w tym celu proszę o wiadomość mailową, dopisanie w uwagach przy zamówieniu lub kontakt telefoniczny (pn-pt 8:00-16:00).

W przypadku wybrania odbioru w jednym z naszych punktów czas jest zależny od dnia złożenia zamówienia. Dni dostawy do punktów zostały podane w poniższej tabeli. Dowóz na terenie Olsztyna jak i poza jego granicami uzgadniany jest osobiście z klientem. Wszystkie produkty można odebrać a także obejrzeć w magazynie Hurtowni Zbiwan w Olsztynie przy al. Piłsudskiego 75 w godzinach pracy (pn-pt 07:00-16:00 oraz soboty 08:00 -13:00).


Napisz do nas
sklep@wodaimydlo.pl
Zadzwon do nas
Tel.: 794 940 001
Czynne
pon.-pt. 8:30 - 15.30