Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

Lista produktów producenta: REGULUS

REGULUS-system Wójcik Spółka Jawna jest producentem polskim zajmującym się wytwarzaniem grzejników centralnego ogrzewania.

REGULUS-system Wójcik Spółka Jawna jest producentem polskim zajmującym się wytwarzaniem grzejników centralnego ogrzewania.
 
Firma działająca od roku 2000 rokrocznie rozszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania, które cechuje wysoka innowacyjność, estetyka oraz wyróżniające je szczególne walory użytkowe.
Wszystkie liczące się w Polsce grupy handlowe, zajmujące się techniką grzewczą, posiadają wyroby oznaczone marką REGULUS-system w koszyku oferowanych produktów.
Produkty te są chętnie stosowane między innymi w projektach nowoczesnych, energooszczędnych obiektów, gdzie prócz estetyki i funkcjonalności na plan pierwszy wysuwa się łatwa sterowalność oraz ekonomika procesu grzania połączona z wysokim komfortem cieplnym.
Marka REGULUS-system znajduje się na trzecim miejscu pod względem rozpoznawalności i preferencji zakupowych (wg rankingu czasopisma Budujemy Dom).   
Prócz rozwiniętej sieci sprzedaży na terenie całego kraju, firma eksportuje swoje produkty do kilkunastu krajów UE, Europy i Azji z powodzeniem konkurując z potentatami z branży techniki grzewczej.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Napisz do nas
sklep@wodaimydlo.pl
Zadzwon do nas
Tel.: 794 940 001
Czynne
pon.-pt. 8:30 - 15.30