Polski producent, darmowa dostawa, ecodesign i… rabat na wszystkie produkty – to nie jedyne atuty kotłów CO z podajnikiem marki Zębiec. Wszystkie spełniają wymagania dotyczące 5 klasy w zakresie czystości spalin.

Z raportów służb ochrony środowiska wynika, że praktycznie w całym kraju odnotowujemy przekroczenia dopuszczalnych norm związków toksycznych , których źródłem jest tak zwana niska emisja. Chodzi między innymi o domowe piece grzewcze. Dlatego wiele polskich gmin przyjęło lub zamierza przyjąć uchwały antysmogowe z katalogiem paliw stałych, których stosowanie jest zakazane. Dokumenty określają także standardy emisyjne, którym muszą podlegać nie tylko piece centralnego ogrzewania, ale nawet domowe kominki.  

Jaki zatem kocioł wybrać, żeby nie zanieczyszczać środowiska? Jeżeli chcemy być mniej uciążliwi dla środowiska, powinniśmy zainteresować się przede wszystkim kotłami spełniającymi wymogi 5 klasy w zakresie czystości spalin. Takie urządzenia oferują Zakłady Górniczo-Metalowe „Zębiec” w Zębcu. To firma z tradycjami sięgającymi lat 50. XX wieku.

Co równie ważne, kotły są produkowane i serwisowane w Polsce. Paliwem kotła ZĘBIEC AGAT 10 kW są pelety 6-8 mm. Do zalet z pewnością zaliczyć można także automatyczne rozpalanie, wygaszanie i czyszczenie palnika, 10 lat gwarancji na szczelność połączeń spawanych korpusu wodnego, 60 miesięcy gwarancji na szczelność korpusu wodnego, 24 miesiące gwarancji na trwałość i sprawne działanie kotła, wysoką efektywność cieplną sięgającą 96,2%, wysokiej jakości zabezpieczenia czy niski pobór energii elektrycznej.

Z kolei paliwem kotła TOPAZ 13 kW jest ekogroszek. W tym przypadku również nie brakuje atutów. Są to m.in. system osuszania paliwa, automatyczna praca kotła, system równoważenia ciśnień w retorcie, ceramiczna komora kotła i atestowane blachy kotłowe. Gwarancja producenta to 10 lat.

Uwaga! Wszystkie kotły marki Zębiec kupicie teraz z 10-procentowym rabatem i darmową dostawą do domu!


Napisz do nas
sklep@wodaimydlo.pl
Zadzwon do nas
Tel.: 794 940 001
Czynne
pon.-pt. 8:30 - 15.30